Opowieść o torach
Friday December 6th 2019

Tor wschodzący Białystok

Ogromne pokłady adrenaliny drzemią w każdym z nas, szczególnie wtedy gdy dane nam jest spróbowanie jazdy po super torze wyścigowym, super autem sportowym. Diabelskie pojazdy nie tylko podnoszą adrenalinę chętnym ale także spełniają dobre uczynki. Organizując wyścigi zbiera się pieniążki dla potrzebujących dzieci.

Tor wyścigowytor wschodzący białystok

Tor wyścigowy wschodzący Białystok to jedna z najbardziej znanych atrakcji w Polsce północno – wschodniej, która dostarcza moc pozytywnej energii i masę adrenaliny. Na tym torze można spróbować swoich sił ścigając się w bardzo szybkich samochodach jak również można też wziąć udział w organizowanej tam co roku imprezie charytatywnej.

Dla amatorów czterech kółek

Sam tor znajduje się na terenie lotniska Krywiany. Tor wschodzący Białystok jest doskonale wkomponowany w teren lotniska i stanowi on bardzo ciekawy projekt, sam w sobie. Na wschodzący Białymstoku można pokonać około 9 zakrętów, rondo i odcinek wzniesienia a wszystko to można wykonać w sportowym aucie przy bardzo dużej szybkości.

Interesujący projekt

Tor to bardzo interesujący projekt, amatorów szybkiej jazdy chronią specjalne bariery energochłonne i nasypy ziemne. Nawierzchnia toru jest gładka i równa a doskonałe, nowoczesne oświetlenie, pozwala na korzystanie z toru wieczorami.

Next Topic:

More from category

Tor wyścigowy – Motopark Kraków
Tor wyścigowy – Motopark Kraków

Szczególnym dniem dla fanów sportów motorowych była data 9.06.2017 roku – otwarcie jedynego w Małopolsce [Read More]

Przejazd lamborghini na urodziny
Przejazd lamborghini na urodziny

Podczas szukania prezentu urodzinowego każdy chce nie tylko wywołać na twarzy solenizanta uśmiech i radość, lecz [Read More]

Jazda po torze
Jazda po torze

Zakup sportowego samochodu stał się szczególnie popularny wśród młodych osób, które posiadają spory zastrzyk [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives